SEOسئوسوشیال مدیاعکاسی تبلیغاتیعکاسی محصول

آیا لازمه عکس خوب داشته باشیم ؟

نویسنده 6 سپتامبر 2018 بدون دیدگاه

زمانی که قصد معرفی محصول خود را از طریق تبلیغات داشته باشید عکاسی محصول نقش بسیار مهمی در جذب مشتری دارد. عکاسی در تمامی رسانه ها اعم از تلویزیون، روزنامه و مجلات نقش بسیار مهمی در موفقیت کالای شما دارد و به جز رادیو که یک رسانه ی شنیداری است در سایر رسانه ها عکاسی از اصلی ترین قسمت های تبلیغ می باشد. البته با ظهور ” رسانه های مدرن “  و استفاده از تکنیک های مدرن، در عکاسی نیز مانند سایر زمینه ها پیشرفت های فراوانی حاصل شده است.

دیجیتال مارکتینگ

همانطور که در مقاله ی ” دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ “ صحبت کردیم در بازاریابی دیجیتال مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارند و در زمان و مکان مناسب کالا به مشتری معرفی می شود. عکاسی محصول زمانی که به شکل صحیح انجام بگیرد به جذب مشتری و ترغیب به خرید کالا کمک فراوانی می کند.در هر کالایی علیرغم اینکه ساعت ها وقت صرف می شود تا با تولید متن و محتوای مناسب کالا به بهترین شکل به مردم معرفی شود عکاسی محصول است که در لحظه ی اول باعث جذب مشتری می شود و در بیشتر اوقات تصویر کالا تنها چیزی است که در ذهن مشتری برای مدت زمان طولانی باقی می ماند.

همانطور که در مقاله ی ” عکاسی محصول ” صحبت کردیم امروزه به این دلیل که محتوای اصلی شبکه های اجتماعی عکس می باشد با عکاسی محصول به شکل زیبا و مناسب، مشتریان بیشتری جذب کالای شما می شوند و این افزایش مشتری باعث فروش بیشتر محصول خواهد شد. عکس مناسب لازمه ی یک تبلیغ مفید است. برای اینکه در فرآیند عکاسی تصویر مناسبی از کالا بگیریم باید نکاتی را رعایت کنیم.

موضوع خوب :

اگر یک موضوع خوب برای تبلیغ نداشته باشید بهترین عکاسان هم نمی توانند برای شما کاری انجام بدهند. در اولین مرحله از عکاسی محصول باید یک سوژه و موضوع مناسب برای تبلیغ پیدا کنید. موضوعی که برای عکاسی انتخاب می کنید باید با کالایی که قصد معرفی آن را دارید متناسب باشد. این موضوع به عنوان مثال می تواند محیط و شرایطی باشد که از آن کالا استفاده می شود.

عکاسی محصول

ایجاد حس کنجکاوی :

در فرآیند عکاسی محصول تصویر مناسب تصویری است که حس کنجکاوی برای مخاطب ایجاد کند و باعث شود که مخاطب برای پی بردن به آگهی و شناخت بیشتر کالا، آگهی را تا انتها دنبال کند.

 علاقه ی مشتری را در نظر بگیرید :

توجه به سلیقه ی مشتری یکی از مهمترین عوامل برای موفقیت در تبلیغات کالا است. سعی کنید از دیدگاه مشتری طوری محصول را معرفی کنید که مشتری راغب به خرید محصول بشود .

چنانچه تمایل به عکاسی محصول برای معرفی بهتر کالای خود در فرآیند تبلیغات را دارید می توانید جهت تهیه ی عکس هایی با مجهزترین دوربین ها با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید