همانطور که قبلا در مقاله ی ” دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ “ صحبت کردیم با ظهور عصر دیجیتال کسب و کارها تغییرات فراوانی پیدا کرد و در کنار همین تغییر در فضای کسب و کار بازاریابی دیجیتال نیز به عنوان یک بازاریابی نوین جایگزین مارکتینگ سنتی شد و امروزه یک آژانس تبلیغاتی برای معرفی کالاهای مورد نظر خود از بازاریابی دیجیتالی و فضای مجازی استفاده می کند.

رسانه مدرن

هر زمان صحبت از تبلیغات می شود رسانه به عنوان یکی از مهمترین ارکان فرآیند تبلیغات مورد بررسی قرار می گیرد. با ظهور اینترنت و عصر دیجیتال در مدت زمان کوتاهی ” رسانه های مدرن “ جایگزین رسانه های سنتی همانند روزنامه و رادیو و تلویزیون شدند.

ظهور این رسانه ها با امکانات بسیار زیادی که داشت به سرعت به جایگزینی مناسب برای تبلیغات سنتی که در روزنامه و تلویزیون صورت می گرفت تبدیل شد و امروزه کمتر آژانس تبلیغاتی می توان پیدا کرد که از این فضای رسانه ای مدرن برای بازاریابی و تبلیغات استفاده نکند.

فضای کنونی دیجیتال مارکتینگ :

امروزه استفاده میلیون ها ایرانی از اینترنت و گوشی های هوشمند باعث شده است که استفاده از دیجیتال مارکتینگ رواج پیدا کند و بسیاری از شرکت ها و برندهای بزرگ ایرانی از بازاریابی دیجیتالی برای معرفی محصولات و خدماتشان استفاده کنند. همانطور که در مقاله ی ” تبلیغات مدرن “ صحبت کردیم این روزها تبلیغات موبایلی برای هر آژانس تبلیغاتی اهمیت ویژه ای برای بازاریابی دارد و محبوبیت بالای شبکه های مجازی در ایران اهمیت دیجیتال مارکتینگ را در ایران بیش از پیش ساخته است.

تبلیغات مدرن

 توجه به تولید محتوا :

در مقاله ی ” تبلیغات برپایه محتوا “ به اهمیت تولید محتوا در اینترنت و شبکه های مجازی اشاره کردیم و گفتیم که تولید محتوای مناسب یکی از عوامل موفقیت در دیجیتال مارکتینگ است که هر آژانس تبلیغاتی برای موفقیت در بازاریابی دیجیتالی به آن نیاز دارد. عدم وجود محتوای مناسب و یا تولید محتوای غیر استاندارد یکی از مواردی است که متاسفانه در میان سایت ها و شبکه های مجازی در ایران وجود دارد.

 

تولید ویدیوهای تبلیغاتی:

یکی دیگر از مواردی که شاید در دیجیتال مارکتینگ در ایران زیاد به آن پرداخته نمی شود ساخت ویدیوهای تبلیغاتی جذاب است. پیش از این در مقاله ی ” نقش فیلم در تولید محتوا “ به ارائه نکاتی برای تولید ویدیوهای تبلیغاتی مناسب پرداختیم. امروزه ویدیو نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب ایفا می کنند و به این جهت هر آژانس تبلیغاتی تلاش می کند تا با ساختن ویدیوی تبلیغاتی زیبا و جالب باعث جذب بیشتر مخاطب و در نتیجه معرفی بهتر کالا و خدمات مورد نظر بشود.

 

چنانچه تمایل به دیجیتال مارکتینگ با استفاده از مدرن ترین متدهای بازاریابی را دارید می توانید با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید