دیجیتال مارکتینگسوشیال مدیا

راهکارهایی برای جذب مشتری

نویسنده ۶ فروردین ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

با توجه به فضای رقابتی که در میان برندهای مختلف وجود دارد داشتن یک وبسایت جذاب و یک شبکه اجتماعی برای جذب مشتریان و افزایش فروش محصولات کافی نیست. البته کارشناسان آژانس تبلیغاتی وجود یک وبسایت جذاب و حضور فعال در شبکه های اجتماعی را برای معرفی محصولات بسیار مفید می دانند ولی صرفا حضور موثر در این فضا برای بازاریابی کافی نیست. در مقاله ی ” راهکارهای موفقیت در بازاریابی شبکه های اجتماعی “ با راهکارهایی برای موفقیت در فضای مجازی آشنا شدیم.

تولید محتوا

کارشناسان آژانس تبلیغاتی تولید محتوای مناسب را یکی دیگر از روش های مدرن مارکتینگ معرفی می کنند. امروزه بسیاری از برندها برای بازاریابی و برندسازی از تولید محتوا استفاده می کنند.

در مقاله ی ” روش های برندسازی توسط تولید محتوا “ در مورد برندسازی از طریق تولید محتوا صحبت کردیم. یکی دیگر از روش های مدرن بازاریابی اینباند مارکتینگ است که در مقاله ی ” اینباند مارکتینگ چیست ؟ “ با فرایند اینباند مارکتینگ آشنا شدیم.

در این مقاله راهکارهایی که توسط کارشناسان آژانس تبلیغاتی برای جذب مشتری توصیه می شود را بررسی می کنیم.

کالا را به صورت واقعی نمایش بدهید :

زمانی که کالا را به صورت واقعی به مشتریان نمایش می دهید تمایل به خرید کالای موردنظر بیشتر می شود. کارشناسان آژانس تبلیغاتی توصیه می کنند که این حس واقعی بودن را در نمایش محصولات یا خدمات به مخاطبان منتقل کنید. تصاویر متعدد از محصولات، نمایش محصول در زوایای مختلف و نورپردازی های متفاوت و مواردی از این دست کمک فراوانی به انتقال حس واقعی بودن کالا یا خدمات می کند.

توضیح دلیل خرید یک محصول :

کارشناسان آژانس تبلیغاتی توصیه می کنند در زمانی که قصد معرفی یک کالا یا خدمات را به مشتریان دارید در کنار معرفی ویژگی ها به دلایل و شرایطی که می توان از محصول استفاده کرد نیز اشاره داشته باشید. وقتی مشتریان به دلایل و اهمیت استفاده از یک محصول آگاهی داشته باشند تمایل بیشتری به خرید محصول دارند

جذب مشتری

توضیحات روان و ساده :

خوانا بودن و سادگی مطالب ارائه شده برای مخاطبان نقش بسیار مهمی در جذب مخاطبان دارد. کارشناسان آژانس تبلیغاتی توصیه می کنند مطالب را به شکل ساده ای به مخاطبان ارائه کنید.

متن ساده و خوانا باعث می شود مخاطبان متن شما را کامل بخوانند و با خصوصیات محصولات کاملا آشنا بشوند. همچنین متن ساده و روان تاثیر خوبی بر ذهن و احساس مخاطبان می گذارد و باعث جذب مخاطبان به محصولات شما می شود.

جهت انجام تبلیغات و برندینگ بر اساس مدرن ترین متدهای بین المللی می توانید با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید