SEOسئوعکاسی تبلیغاتیعکاسی محصول

نقش عکس تبلیغاتی در صنعت پوشاک

نویسنده 18 نوامبر 2018 بدون دیدگاه

همانطور که در مقاله ی ” عکاسی محصول “ اشاره کردیم با یک تصویر زیبا از محصول می توانید تمامی خصوصیات و ویژگیهای محصول را به مشتری نمایش بدهید تا مشتری با یک نگاه سریع با کالای شما آشنایی کامل پیدا کند. این محصول اگر یک پوشاک باشد تصویر جذابی که از آن به مشتریان ارائه می شود در جذب مشتریان نقش بسیار مهمتری ایفا می کند. پیش از این در مقاله ی ” آیا لازمه عکس خوب داشته باشیم؟ “ راهکارهایی برای تهیه ی تصویر زیبا در فرآیند عکاسی محصول بررسی کردیم.

یکی از مهمترین عواملی که در پیشرفت صنعت مد در سرتاسر جهان نقش داشته است صنعت عکاسی بوده است. بسیاری از افراد تصاویری را که از صنعت پوشاک مشاهده می کنند تا مدت زمان طولانی به خاطر دارند و حتی بعد از گذشت سال ها باز هم تمایل به خرید لباسی با همان طرح و شکل سابق را دارند.

اینجاست که اهمیت عکسبرداری زیبا در فرآیند عکاسی محصول اهمیت پیدا می کند. در مقاله ی ” ویژگی عکس خوب “ با ویژگی های یک عکس خوب از لحاظ تبلیغاتی بیشتر آشنا شدیم.

عکس تبلیغاتی

تاثیر تکنولوژی بر عکاسی پوشاک :

همزمان با پیشرفت تکنولوژی و ظهور ” رسانه های مدرن “ فرآیند عکاسی محصول به پیشرفت های فراوانی دست یافت. تصاویر تبلیغی صنعت پوشاک که تا پیش از این تنها در مجلات دیده میشد با ایجاد این رسانه های نوین در دسترس همگان قرار گرفت و تمامی افراد توانستند این عکس های تبلیغی را بر روی وبسایت ها و شبکه های اجتماعی مشاهده کنند.

با توجه به افزایش بازدیدها در فضای اینترنت اهمیت فرآیند عکاسی محصول بیش از پیش اهمیت می یابد. امکان مشاهده ی عکس های تبلیغاتی در رسانه های نوین در کنار ظهور تکنیک های مدرن برای جذب مخاطبان رقابت فراوانی را برای برندهای پوشاک ایجاد کرده است. هر برندی که آشنایی بیشتری با اصول عکاسی تبلیغاتی داشته باشد احتمال موفقیتش در این بازار بزرگ افزایش می یابد.

توجه به ویژگی های لباس ها :

یکی از مواردی که در هنگام فرآیند عکاسی محصول باید رعایت شود توجه به ویژگی های هر نوع لباسی است . یک عکاس مد باید در هنگام عکاسی به این نکته توجه داشته باشد که هر لباس برای چه مخاطبینی تهیه شده است. همچنین باید به موقعیت های مکانی که مخاطبین از لباس موردنظر استفاده می کنند توجه داشت. طراحی فضای تبلیغاتی برای یک لباس مهمانی با یک لباس رسمی یا لباس ورزشی بسیار متفاوت است.

تبلیغات پوشاک

چنانچه تمایل به عکاسی محصول برای معرفی کالای خود در فرآیند تبلیغات را دارید می توانید جهت تهیه ی عکس هایی با مجهزترین دوربین ها با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید