با گسترش اینترنت ویدیو و کلیپ نیز در اینترنت رواج بسیاری پیدا کرد و از همان زمان به عنوان یک ابزار بازاریابی مهم برای هر آژانس تبلیغاتی شناخته شد. همانطور که در مقاله ی ” رسانه های مدرن “ صحبت کردیم یکی از ویژگی های این رسانه ها انتشار سریع مطالب است که موجب معرفی و شناخته شدن سریع محصول در میان افراد جامعه می شود.

همانطور که در مقاله ی ” دیجیتال مارکتینگ چیست؟ “ اشاره کردیم در بازاریابی دیجیتالی مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارند . رضایت مشتریان از کلیپ مهمترین نکته ای است که در ساخت فیلم تبلیغاتی باید مورد توجه قرار بگیرد. در مقاله ی ” تبلیغات بر پایه محتوا “ به این نکته اشاره کردیم که فرآیند تولید محتوا که توسط یک آژانس تبلیغاتی صورت می گیرد نیاز به شناخت بازار و مشتریان و داشتن تخصص در زمینه ی تولید محتوا دارد.

عکاسی محصول

پیش از این در مقاله ی ” عکاسی محصول “ در مورد اهمیت زیادی که عکاسی برای هر آژانس تبلیغاتی در بازاریابی دارد صحبت کردیم و در نوشتار ” ویژگی عکس خوب “ در مورد ویژگی های یک عکس تبلیغاتی مناسب صحبت کردیم. در این مقاله نکاتی را اشاره می کنیم تا با رعایت این نکات بتوانید یک کلیپ تبلیغاتی جذاب برای مخاطبان بسازید.

عنوان جالب :

اولین عاملی که هر آژانس تبلیغاتی در ساخت فیلم تبلیغی به آن توجه می کند داشتن عنوان جالب و جذاب برای مخاطب است. عنوان جالب اولین عامل برای جذب مخاطب و مشاهده ی ویدیوی تبلیغی شما است.

 

وجود مفهوم در ویدیو:

سعی کنید یک مفهوم و داستان در کلیپ تبلیغاتی ایجاد کنید. وجود یک داستان در کلیپ باعث می شود مخاطب از صفحه ی شما خارج نشود و تا انتها ویدیوی شما را تماشا کند.

 

آموزش به مخاطب :

آموزش دادن به مخاطب یکی از مهمترین نکاتی است که هر آژانس تبلیغاتی تلاش می کند در ساخت ویدیوی تبلیغی رعایت کند. اگر کالایی را تبلیغ می کنید سعی کنید در ویدیو توضیحاتی در مورد نحوه ی استفاده و محافظت از کالا ارائه کنید اگر محصولتان آموزشی است قسمتی از این آموزش را داخل ویدیوی تبلیغی قرار دهید. آموزش دادن باعث جذب شدن مخاطب به محصول شما می شود.

عکاسی محصول

ترکیب ویدیو با موسیقی :

یکی از مهمترین عوامل جذابیت یک کلیپ تبلیغ انتخاب یک موسیقی متناسب با محیط و محصولی است که در تبلیغ ارائه می کنید . پخش موسیقی مناسب همراه با کلیپ باعث تاثیرگذاری بیشتر مخاطب و ایجاد حس مثبت نسبت به محصول شما می شود.

جهت ساخت جذاب ترین فیلم های تبلیغی می توانید با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید