SEOدیجیتال مارکتینگسئو

چگونه بازدید از سایت را افزایش دهیم ؟

نویسنده 27 جولای 2019 بدون دیدگاه

در طراحی سایت با رعایت نکاتی می توانید بازدید روزانه از وبسایت خود را به نحو چشمگیری افزایش بدهید. در مقاله ی ” ترفندهایی برای بهبود رتبه بندی سایت “ به بررسی راهکارهای کارشناسان آژانس تبلیغاتی برای بهبود رتبه بندی سایت پرداختیم. تولید محتوای جذاب نیز یکی از روش های بهبود رتبه وبسایت است که در مقاله ی ” نقش تولید محتوا در ریته وبسایت “ در این مورد صحبت کردیم.

رتبه بندی وبسایت

کارشناسان آژانس تبلیغاتی به برندها توصیه می کنند که عکس های باکیفیت از محصولات خود را در وبسایت نمایش بدهند. در مقاله ی ” تاثیر عکس محصولات بر ریته گوگل “ در مورد تاثیر عکس های جذاب و باکیفیت صحبت کردیم.

همچنین در مقاله ی ” ادوردز یا سئو “ به بررسی دو مدل تبلیغی مهم برای بهبود رتبه بندی وبسایت پرداختیم. در این مقاله نظرات کارشناسان آژانس تبلیغاتی در مورد افزایش بازدید سایت را بررسی می کنیم.

سرعت بارگذاری مناسب :

اگر سرعت بارگذاری وبسایت مناسب نباشد مشتریان وبسایت شما را ترک می کنند. به همین دلیل کارشناسان آژانس تبلیغاتی یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت یک سایت را در بارگذاری سریع و سرعت مناسب وبسایت می دانند. بسیاری از ما سرعت پایین وبسایت ها را در گذشته به خاطر داریم. ولی امروزه سرعت پایین بارگذاری توسط کاربران مورد قبول نیست. هر عاملی که موجب کاهش سرعت وبسایت می شود را حذف نمایید.

طراحی ساده وبسایت :

کارشناسان آژانس تبلیغاتی به برندها توصیه می کنند وبسایت را ساده و به دور از پیچیدگی طراحی نمایند. تلاش کنید توجه خود را بیشتر بر روی قابلیت های فروش آسان محصولات، راهنمایی بهتر بازدیدکنندگان و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان قرار بدهید. برای بازدیدکنندگان جستجوی ساده و دقیق در صفحه اصلی وبسایت داشته باشید تا بازدیدکنندگان به راحتی محصولات مورد نظر خود را در سایت پیدا کنند.

افزایش بازدید سایت

سایت به روز داشته باشید :

با توجه به فضای رقابتی موجود در اینترنت باید وبسایت شما همیشه به روز باشد. کارشناسان آژانس تبلیغاتی به برندها توصیه می کنند که به طور منظم مطالب جذاب و مفید را در وبلاگ برند منتشر نمایند. در مقاله ی ” مزیت های وبلاگ برای برند “ در مورد مزایای وبلاگ برای بهبود کسب و کار صحبت کردیم. انتشار محتوای جدید علاوه بر اینکه به بهبود رتبه وبسایت در موتورهای جستجو کمک می کند باعث می شود کاربران برای مطالعه مطالب جدید دوباره به بازدید وبسایت شما بپردازند.

اگر قصد افزایش بازدید وبسایت خود را دارید می توانید جهت طراحی سایت و تولید محتوا با استفاده از مدرن ترین متدهای برندینگ با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید