خدمات پالس دیزاین

فیلمبرداری و ساخت تیزر

پالس دیزاین با ایجاد دپارتمان تخصصی فیلم برداری اقدام به تولید تیزر برای مشتریان خود کرده است. تمامی مراحل ثبت، ضبط و تدوین با بروزترین تجهیزات این حرفه انجام می پذیرد. 

عکاسی تبلیغاتی

با کمک عکاسان شناخته­ شده و اعضای ماهر در زمینه طراحی و تیم رتوش، پالس دیزاین توانایی ارائه سرویس در صنعت، مدلینگ و همچنین هر پروژه طراحی لباس که در آن شما نیازمند عکاس و تیزر هستید را داراست.

تبلیغات مجازی

تبلیغات آنلاین بوسیله تسلط بر تاثیر عمومی از طریق رسانه اجتماعی به تکامل رسیده است. پالس دیزاین با همکاری آریوانو توانسته است یک بنگاه قوی در این صنعت بوجود آورد.

مشاوره و برگزاری ورک شاپ

دپارتمان مشاوره و آموزش پالس دیزاین با اخذ معتبرترین گواهینامه های بین المللی در زمینه های مرتبط با دیجیتال مارکتینگ اقدام به برگزاری جلسات مشاوره خصوصی و برگزاری دوره برای علاقه مندان این حوزه کرده است.

خدمات SEO و گوگل

یکی از مهمترین اقدامات پس از طراحی هر وب سایت، تلاش برای تولید محتوا سالم و ارزشمند در راستای ارتقا سطح کیفی وب سایت از دید کاربران می باشد. در همین راستا پالس دیزاین با اجرای دقیق استانداردهای مقاله نویسی و محتوای آنلاین اقدام به اجرای طرح های بهبود رتبه موتورهای جستجو کرده است.

وب سایت

اکنون بیش از ۱۰ سال است که اعضای پالس دیزاین مشغول فعالیت در زمینه­ های طراحی و توسعه سرویس­ های وب می­ باشند. ما می­ توانیم تعداد زیادی راه­ حل برای نیازهای شما ارائه دهیم.

موشن گرافیک

 با استفاده از این روش می‌توان محتوا را به‌صورت تأثیرگذارتر و جذاب‌تر در زمان کوتاه‌تری به مخاطب ارائه داد.ما با ایجاد استدیوی طراحی کاراکتر و تیم موشن گرافیک سعی در خلق آثار جذاب و مطابق با نیاز و سلیقه‌ی مشتریان خود کرده‌ایم.

ساخت انیمیشن

 اگر تصمیم به معرفی کالا و خدمات خود با ساخت انیمیشن دارید، با پالس دیزاین مشورت کنید. ما با توجه به رویکردهای مختلف پیشنهادهای خوبی برای شما داشته و ایده ها را عملی کنیم.

ساخت ۳D

ما در پالس دیزاین جهت انتقال سریع و کامل پیام و اهداف در تبلیغات با ایجاد استدیوی طراحی کاراکتر و تیم موشن گرافیک سعی در خلق آثار جذاب و مطابق با نیاز و سلیقه‌ی مشتریان خود کرده‌ایم.

آموزش و راه اندازی CRM

پالس دیزاین با راه اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان به شما کمک میکند تا ارتباط موثرتری با مشتریان داشته و کیفیت خدمات پیش از فروش ، حین فروش و پس از فروش شما بهبود چشمگیری پیدا کند.

طراحی گرافیکی

گرافیک یکی از اصلی­ ترین دسته­ بندی هایی که تیم پالس دیزاین بر آن تمرکز کرده است می­ باشد. بر اساس ضرورت توسعه تبلیغات در ایران، تیم ما مرتبا در حال یادگیری جدیدترین متدهای دنیا در این زمینه هستند.

کمپین تبلیغاتی

بسته به حرفه شما، ما استراتژی بازاریابی را طرح ریزی می­ کنیم، و هم چنین آنچه را برای بهترین شدن تبلیغات خود نیاز دارید به شما پیشنهاد می­ کنیم و آن را را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

خدمات AR و VR

یکی از راه های ارائه لذت بخش محصولات و خدمات به مشتریان ، تجربه استفاده حقیقی از آنها و انتقال اطلاعات کامل مربوط به آنها می باشد که پالس دیزاین این موضوع را با ارائه خدمات AR و VR فراهم اورده است.

رویا را با حقیقت پیوند بزنیم

میدان آرژانتین، خیابان بیست و یکم، پلاک ۴، طبقه ۳، واحد ۱۰

۸۸۷۲۲۵۰۰-4 , ۰۹۳۸۵۹۳۷۷۹۳

info@pulsedesign.ir