عکاسی تبلیغاتی

09385937793

021۸۸۷۲۲۵۰۰-4

همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید

عکاسی تبلیغاتی که شامل عکاسی صنعتی و عکاسی از محصول می شود، زیرمجموعه ای از متد تبلیغات است که از رهگذر تصویر سعی در شناساندن هر چه کامل تر محصول و یا هرگونه کالای مادی یا معنوی که به عرضه مشتریان می رسد، دارد. این شاخه از عکاسی تصویری گویا و با کیفیت از محصول را نمایش می دهد که به متقاضی کمک کند با کالای مورد نظر از لحاظ بصری آشنا شود. 

یک عکاسی تبلیغاتی خوب هم نیازمند شناخت کافی نسبت به تکنیک ها و حرفه های عکاسی است که بتواند جلوه بصری مطلوبی از تصویر ارائه دهد و هم آشنایی با محصول ارائه شده می تواند دید و ایده بهتری برای عکاسی در اختیار یک عکاس تبلیغاتی قرار دهد. تیم عکاسی پالس دیزاین آشنا به رموز و فنون عکاسی و نورپردازی و همچنین بهره مند از قوه خلاقیت و ایده پردازی می باشند که طی مشورت های موثر با تولید کنندگان می توانند مثمر ثمر ترین تصاویر را از محصولات در سایز ها و اندازه های متفاوت در برابر دیدگان مشتریان قرار دهند.

عکاسی تبلیغاتی از آن جهت پر اهمیت است که می تواند شرحی نمایشی از کالا به مخاطب ارائه کند و تولید کننده و ارائه کننده کالا را بیشتر از بیان بسیاری توضیحات و معرفی ها، به مقصود برساند. چرا که در عکاسی از محصول می توان زوایا و جزئیات و چگونگی شکلی و طراحی و کیفی محصول را به خوبی منتقل کرد.

پالس دیزاین در عرصه عکاسی تبلیغاتی هدف خود را منحصر به ارائه تصویر کالا نمی داند. بلکه فراتر از آن و با استفاده از ایده های خلاقانه و بهره مندی از تکنولوژی های نرم افزاری مربوط به تصویر و یاری از جلوه های بصری، مشتریان را به سمت خرید محصول شما تشویق و ترغیب می کند. و عکاسی محصول را در حد یک تیزر تصویری جذاب ارتقا می دهد.

02188985804-5
همین حالا با مشاورین ما صحبت کنید
خدمات پیشنهادی پالس دیزاین به مشتریان گرامی :

– عکاسی تبلیغاتی

– عکاسی صنعتی

– عکاسی از مواد غذایی

– عکاسی از لباس

– عکاسی اکسسوری و زیورآلات

– عکاسی از لوازم خانگی

– عکاسی از مواد شوینده

رویا را با حقیقت پیوند بزنیم

میدان آرژانتین، خیابان بیست و یکم، پلاک ۴، طبقه ۳، واحد ۱۰

۸۸۷۲۲۵۰۰-4 , ۰۹۳۸۵۹۳۷۷۹۳

info@pulsedesign.ir