دیجیتال مارکتینگساخت تیزرسوشیال مدیا

مزایای ویدیو مارکتینگ برای برند

در ویدیو مارکتینگ از یک محتوای ویدیویی برای برندسازی و معرفی محصولات استفاده می شود. در مقاله ی ” نقش ویدیو در تبلیغات و بازاریابی “ در مورد اهمیت ساخت کلیپ های تبلیغاتی صحبت کردیم. کارشناسان آژانس تبلیغاتی استفاده از این ویدیوها را در فرایند تولید محتوا نیز توصیه می کنند. در مقاله ی ” نقش فیلم در تولید محتوا “ در مورد تاثیر ویدیوهای تبلیغاتی بر جذابیت تولید محتوا صحبت کردیم.

تولید محتوا

کارشناسان آژانس تبلیغاتی با توجه به ترافیک بالایی که صرف کلیپ ها در فضای اینترنت می شود ساخت ویدیوهای تبلیغی را در برندسازی بسیار مهم می دانند.

امروزه شبکه های اجتماعی فراوانی براساس اشتراک گذاری عکس و فیلم پدید آمده اند که از معروف ترین این شبکه ها می توان به اینستاگرام اشاره کرد. در مقاله ی ” تبلیغات در اینستاگرام “ با نحوه تبلیغات اینستاگرامی بیشتر آشنا شدیم. در این مقاله تصمیم داریم مزایای ویدیو مارکتینگ را از نظر کارشناسان آژانس تبلیغاتی بررسی کنیم.

کلیپ ها به راحتی در دسترس است :

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کارشناسان آژانس تبلیغاتی از ویدیوهای تبلیغاتی عنوان می کنند در دسترس بودن آنها است. به عنوان مثال در فضای اینترنت سایت آپارات یکی از پربازدیدترین وبسایت ها در کشور است. علاوه بر این در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی نیز درصد بالایی از ترافیک اینترنتی به مشاهده ویدیوها اختصاص دارد.

بهبود نرخ تبدیل وبسایت :

کارشناسان آژانس تبلیغاتی ویدیوها را در بهبود نرخ تبدیل وبسایت بسیار موثر می دانند. در مقاله ی ” آشنایی با بهینه سازی نرخ تبدیل در دیجیتال مارکتینگ “ با نرخ تبدیل آشنا شدیم. به طور خلاصه نرخ تبدیل به معنای قبول درخواست برند توسط بازدیدکنندگان از وبسایت است. این درخواست می تواند عضویت در سایت، دانلود اپلیکیشن و موارد مشابه دیگر باشد که با توجه به استراتژی های برند تعریف می شود. زمانی که مخاطبان کلیپ های تبلیغاتی جذاب از محصولات دیده باشند تمایل بیشتری به خرید محصولات موردنظر خواهند داشت.

ویدیو مارکتینگ

نکته دیگری که کارشناسان آژانس تبلیغاتی در مورد ویدیو مارکتینگ بیان می کنند جذابیت ویدیوها است. به طور کلی کلیپ ها با توجه به موسیقی مناسب باعث تاثیرگذاری مثبت بر ذهن مخاطبان می شوند. تاثیری که ویدیوها بر روی مخاطبان دارند بسیار بیشتر از تاثیر یک متن تبلیغاتی است. یک کلیپ می تواند تا سال ها در ذهن مخاطبان باقی بماند. شاید بسیاری از ما کلیپ های تبلیغاتی بسیار قدیمی را در خاطر داشته باشیم علیرغم اینکه ممکن است سال ها از مشاهده کلیپ گذشته باشد. این تاثیر قدرتمند و ماندگار می تواند مخاطبان را به مشتریان همیشگی برند شما تبدیل سازد.

چنانچه تمایل به ساخت ویدیوهای تبلیغی برای محصولات خود را دارید جهت تهیه ی جذاب ترین فیلم ها و انیمیشن های تبلیغاتی می توانید با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید