SEOدیجیتال مارکتینگسئوسوشیال مدیا

راهکارهایی برای توسعه بازاریابی برندهای کوچک

نویسنده 10 جولای 2019 بدون دیدگاه

برندهای کوچک و نوپا به دلیل محدودیت هایی که در شروع کسب و کار خود دارند قادر به انجام تبلیغات و بازاریابی های برندهای مشهور و بزرگ نیستند. در مقاله ی ” برندهای بزرگ چگونه تبلیغ می کنند ؟ “ در مورد روش های تبلیغات و مارکتینگ برندهای بزرگ صحبت کردیم. کارشناسان آژانس تبلیغاتی به صاحبان کسب و کارهای کوچک یادآوری می کنند که با استفاده از ” رسانه های مدرن “ می توانند با متدهای کم هزینه و موثری به تبلیغات و بازاریابی بپردازند.

تولید محتوا

همانطور که در مقاله ی ” تبلیغات بر پایه محتوا “ اشاره کردیم کارشناسان آژانس تبلیغاتی یکی از مزیت های مهم تولید محتوا را ایجاد یک رسانه شخصی برای برند می دانند که با استفاده از این رسانه شخصی، برند به معرفی محصولات و خدمات خود می پردازد.

یکی دیگر از متدهای موثر و کم هزینه برای برندهای کوچک اینباند مارکتینگ است که در مقاله ی ” اینباند مارکتینگ چیست ؟ “ به معرفی اینباند پرداختیم. در این مقاله توصیه های کارشناسان آژانس تبلیغاتی را برای مارکتینگ برندهای کوچک بررسی می کنیم.

پیشنهادهای جذاب برای مشتریان جدید :

کارشناسان آژانس تبلیغاتی به برندهای نوپا توصیه می کنند به مشتریان جدید پیشنهادهای جذاب ارائه نمایند. به عنوان مثال پس از اولین خریدی که مشتری از برند شما انجام می دهد با ارسال پیامک ضمن تشکر از خرید مشتری، به اطلاع مشتری برسانید که در خرید بعدی از تخفیف ویژه برخوردار خواهد شد. توجه داشته باشید که اگر برای این خرید مدت زمان مشخصی تعیین کنید احتمال خرید مشتری افزایش خواهد یافت.

تضمین کیفیت و ارائه گارانتی به مشتری :

با توجه به فضای رقابتی شدیدی که در فضای کسب و کار وجود دارد کارشناسان آژانس تبلیغاتی تضمین کیفیت محصولات و ارائه گارانتی مناسب را یکی از عوامل موفقیت در بازاریابی می دانند. در معرفی مزایای محصولات یا خدماتی که ارائه می کنید با صداقت رفتار کنید تا مشتریان شناخت مناسب و واقعی از محصولات داشته باشند. به منظور جلب اطمینان مشتریان، روش های مناسب را برای گارانتی محصولات یا خدمات خود انتخاب کنید تا اطمینان مشتریان بیش از پیش به برند شما جلب بشود.

بازاریابی

عنوان جذاب برای تبلیغات و بازاریابی :

کارشناسان آژانس تبلیغاتی یکی از فاکتورهای برندسازی را انتخاب عنوان جذاب در تبلیغات می دانند. این عنوان جذاب می تواند در شعار تبلیغاتی برند شما نیز وجود داشته باشد. در مقاله ی ” شعار تبلیغاتی مناسب یک برند چیست ؟ “ در مورد شعارهای تبلیغاتی صحبت کردیم. افراد به سراغ خواندن متنی که عنوان جالبی دارد می روند. اگر عنوان مناسبی انتخاب کنید مخاطبان هدف جذب مطالب شما خواهند شد و با محصولات شما آشنا می شوند.

جهت انجام تبلیغات و مارکتینگ بر اساس مدرن ترین متدهای بین المللی می توانید با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید