زمانی که رسانه ها به منازل مردم راه یافتند برندهای بزرگ شروع به استفاده از رسانه ها برای تبلیغات کردند. امروزه با ظهور ” رسانه های مدرن “ و فراگیر شدن این رسانه ها در میان مردم فضاهای نوینی برای تبلیغات و بازاریابی ایجاد شده است که هر آژانس تبلیغاتی با توجه به شرایط از این روش ها برای معرفی محصول استفاده می کند. در مقاله ی ” تبلیغات مدرن “ با انواع این تبلیغات بیشتر آشنا شدیم.

ساخت کلیپ

همزمان با گسترش وبلاگ ها مدل جدیدی از تبلیغات با نام تولید محتوا شکل گرفت که در آن یک برند یا آژانس تبلیغاتی با تولید محتوای جذاب و انتشار آن در زمان مناسب اقدام به جذب مخاطب می کند. در مقاله ی  ” تبلیغات بر پایه محتوا “ با تبلیغات محتوایی بیشتر آشنا شدیم. ممکن است زمانی که صحبت از تولید محتوا می کنیم این تصور ایجاد شود که تولید محتوا تنها شامل نوشتن متن و عکس می شود . در صورتی که ساخت کلیپ های جذاب توسط یک آژانس تبلیغاتی نقش مهمی در جذاب بودن محتوا برای مخاطب دارد. در مقاله ی ” نقش فیلم در تولید محتوا “ در این مورد صحبت کردیم.

هزینه ی مناسب :

یکی از مهمترین دلایلی که باعث استفاده یک برند یا آژانس تبلیغاتی از تولید محتوا می شود هزینه ی مناسب تولید محتوا نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است. در تبلیغات برای هر بار دیده شدن باید سفارش تبلیغ بدهید در صورتی که محتوای تولید شده تا هر زمان که بخواهید در وبلاگ باقی می ماند.علاوه بر این هزینه ی تولید یک محتوا بسیار پایین تر از سایر روش های تبلیغی است.

اثربخشی بالای تولید محتوا :

یکی دیگر از مواردی که استفاده از تولید محتوا را برای برند یا آژانس تبلیغاتی توجیه می کند تاثیرگذاری بالای تولید محتوا بر مخاطبان است. در تولید محتوا به دلیل اینکه مخاطبان به محتوای جذاب برند تمایل پیدا می کنند معمولا وفاداری بیشتری به برند دارند. در مقاله ی ” نقش گوگل در تبلیغات “ در مورد اهمیت سئو صحبت کردیم. یکی از مهمترین عوامل در بهینه سازی وبسایت تولید محتوای مناسب است.

تولید محتوا

رقابت برندها در تولید محتوا :

امروزه یکی از مهمترین عرصه هایی که برندها با یکدیگر رقابت دارند عرصه ی تولید محتوا است. در اینجاست که نقش مهم آژانس تبلیغاتی بیش از پیش آشکار می شود.

هر برندی که محتوای جذابتری برای مخاطبان ارائه دهد و این محتوا را در زمان مناسب در اینترنت منتشر سازد برنده ی این میدان خواهد بود. در قرن بیست و یکم محتوا یکی از مهمترین فاکتورهای تبلیغی برندها است که هر برند سعی می کند از این ابزار بیشترین استفاده را برای بازاریابی داشته باشد.

اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید جهت تولید محتوا مطابق با استانداردهای بین المللی با آژانس تبلیغاتی پالس دیزاین تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید